İçeriğe geç

Nova Group Holding CEO’su Müjdat Güler’den Altın Tavsiyeler

Gayrimenkul sektörünün uluslararası gruplarından Nova Group Holding’in CEO’su, değerli büyüğüm Müjdat Güler’i ziyaret ettim ve kıymetli tavsiyeler aldım.

Sosyal medya hesaplarımızdan haber paylaşımlarına yaptığı öğretici ve yol gösterici yorumlarıyla destek veren Müjdat bey ile uzun süredir bir araya gelmeyi arzu ediyordum ki; bu fırsatı yakın zamanda gerçekleşen, PwC Türkiye ve ULI Türkiye’nin düzenlediği, “Gayrimenkulde Gelişen Trendler Raporu 2020” sunum organizasonunda yakaladım. Ayak üstü sohbetten sonra direkt iletişimini aldığım Müjdat Güler ile randevulaşarak ofislerinde ziyaret ettim.

Gayrimenkul merkezinde, uluslararası bir gayrimenkul organizasyonu olan Nova Group Holding‘i genç yaşlarında hayata geçiren Müjdat Güler‘den eşsiz tecrübelerini dinleme şansı buldum. 1 saati aşkın sürenin bir dakikası bile boş geçemeyen bir tecrübe paylaşımı ile muhabbetine ortak olduğum Müjdat Bey, Nova Holding’in kuruluşundan bu yana Amerika gayrimenkul analizlerini ve Türkiye’deki gayrimenkul ekosistemindeki sorunlu bölgeleri, yasal açıkları, öneriler ve geleceğe yönelik hedefler üzerine konuştuk.

İkimizde gayrimenkulün geleceğini dijitalde görüyoruz

Vizyoner bir profesyonel olan Müjdat Güler, Amerika’daki gayrimenkul mevzuatlarının herkes için ne denli koruyucu olduğunu iyi analiz etmiş. Hali hazırda Amerika ve Avrupa’da da gayrimenkul, vatandaşlık, yatırım ve bir dizi hizmet sağlayan grup olduklarını belirtirken, teknolojinin gayrimenkulde henüz boşlukları doldurmadığını öngörüyor. Keza ben de; gayrimenkulde teknoloji tabanlı girişimlerin henüz çok eksik olduğu kanaatimi bildirdim ve ortaya iş fikirlerimiz döküldü. Kendi girişim hedeflerimi, fikirlerine sunduğum Müjdat bey’den altın değerinde tavsiyeler aldım. Kendisi de bir girişimci olan Müjdat Güler, fikirleri ile birlikte desteğini de esirgemedi.

Değerli muhabbeti, tavsiyeleri ve desteği için kendisine buradan teşekkür ediyorum.

Kategori:Gündem