İçeriğe geç

Nurer Sigorta Genel Müdürü Kamil Avşar ile “Depozitom Güvende” Sigortasını Konuştuk

Gayrimenkul sektöründe kentsel mekan piyasasına farklı bir pencere açarak kiralamalarda alınan depozito uygulamasına yönelik bir ürün geliştiren Nurer Sigorta Genel Müdürü Kamil Avşar ile konuştuk.

Gayrimenkul ve inşaat sektörüne “Bina Tamamlama Sigortası” ve “Kira Sigortası” gibi ürünleri daha önce görmüştük. Şimdilerde ise oldukça efektif bir sigorta ürünüyle ortaya çıkan Nurer Sigorta Genel Müdürü Kamil Avşar ile “Depozitom Güvende” sigorta poliçesini konuştuk.

Kiralamalarda kiracı ile mülk sahibi arasında, mülkün korunması veya oluşacak zararın tazmini için alınan ve bazı durumlarda ihtilafa sebep olan depozito uygulamasına yönelik bir bir ürün olan depozito poliçesi ile hem mülk sahibi mülkünü korumaya alıyor hem de kiracılar, kiralama esnasındaki yüksek depozito ödemeleri yerine düşük bir ödemeyle kiralama şansı elde ediyor. Depozitom güvende poliçesinin hem yasal hem güvenli olduğunu belirten Kamil Avşar, poliçe detaylarıyla ilgili bilgi almak isteyenlerin kendilerini aramalarını bekliyor.

Nurer Sigorta Genel Müdürü Kamil Avşar ile yaptığımız röportaj ve sigorta ürününün detaylarına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz…

Kategori:Gündem