İçeriğe geç

İngiltere Merkezli Berkeley Group’un Türkiye Çıkarması

İngiltere merkezli inşaat firması Berkeley Group, iki farklı Türk şirketi ile iki farklı projesini Türkiye pazarında satışa çıkardı.

GRED lasnmanıyla White City Living

Kurucu ve CEO Meltem Türker tarafından kurulan lüks konut pazarlama şirketi GRED ile “White City Living” projesini Türkiye pazarına sunan şirket 25 Şubat 2022’de Mandarin Oriental Otel’de bir lansman düzenledi. Gerçi, programı düzenleyen GRED şirketiydi. Yanlış bilmiyorsam; GRED şirketi, İngiltere merkezli global gayrimenkul danışmanlık şirketi Knight Frank’in Türkiye partneri. Lansman programına Berkeley Group temsilcisi ve Knight Frank temsilcisi bulunuyordu.

Haber detayı

Eden Grove Lily House

Yine aynı gruba ait bir diğer proje “Eden Grove” projesi ikinci etabı “Lily House” lansmanı, 4 Mart 2022’de Zorlu Center Raffles Istanbul Otelde gerçekleştirildi. Bu defa pazarlamayı üstlenmiş olan firma ise Richmon London Homes ve şirket kurucusu Özlem Öztürk.

Haber detayı

İngilitere’yi bilen Türk girişimcilerin global çalışmalarının etkisini bir ay içerisinde düzenlenen iki lansman ile görmüş olduk. Kendilerine başarılar diliyorum..

Projelerin detaylarına girmedim. Yotube videolarından proje lansmanı ve detayları izleyebilirsiniz..

Kategori:Gündem