İçeriğe geç

Gayrimenkulde Gelişen Trendler Avrupa 2020 Raporu Açıklandı

PwC ve Uli Turkiye, benim de davetli olduğum bir davet ile “Gayrimenkulde Gelişen Trendler Avrupa 2020 Raporu” Açıklandı.

Gayrimenkulde Gelişen Trendler Avrupa 2020 Raporu 4 Aralık tarihinde İstanbul Swiss Otel’de düzenlenen bir organizasyonda açıklandı.

PwC Genel Müdürü Ersun Bayraktar’ın açılış konuşması sonrasında sözü ULI Türkiye Genel Müdürü Zafer Baysal aldı. Daha sonra iki oturum halinde raporun açıklanması ve yorumlanması başlandı. Gayrimenkulde Kadın Liderler Platformu Başkanı Neşecan Çekici, Pamir Soyuer Danışmanlık’tan Firuz Soyuer ve Dalfin danışmanlıktan Mustafa Aşkın’ın da katılım gösterdiği oturumlarda hem raporun bölümleri açıklandı hem de geçmiş raporla kıyaslama yapılarak pozitif gelişmeler değerlendirdi.

Programdaki önemli ve eğlenceli bir faaliyet ise, raporun oluşmasında sorulan soruların katılımcılara da sorulması ve masalardaki butonlar ile oyun verilmesinin sağlanması oldu. Katılımcıların da oyları ile raporda verilen cevaplar ile karşılaştırılarak sektörün bugünü değerlendirilmiş oldu.

Organizasyonu keyifli hale getiren belki de Ersun Bayraktar’ın keyifli sunumu oldu. Ersun Bayraktar ve Zafer Baysal’ın pozitif karakterleri, sunumlarıyla da birleşince güzel bir program ortaya çıkardığını söyleyebilirim.

Kategori:Gündem