İçeriğe geç

Gayrimenkul Danışmanlığında Remacro United Brokers Dönemi

Gayrimenkul danışmanlık/aracılık sektöründe yeni ve yerli bir gayrimenkul markası, iddialı bir şekilde geliyor.

Remacro United Brokers Kimdir?

Remacro United Brokers, İmmobilien Gayrimenkul A.Ş. bünyesinde faaliyet gösteren bir danışmanlık markası olarak, Mert Demircan tarafından kurulmuş bir markadır. Gayrimenkul sektörünün duayen ismi Güven Açık‘la buluşan Remacro, faaliyetlerinde etik değerleri göz önünde bulunduran, sektörün bütün bilgi birikimi ile donanmış danışmanlar ile faaliyetlerini büyüterek ilerliyor.

Güven Açık Faktörü

Gayrimenkul danışmanlığı sektöründe eğitim denilince akla gelen ilk isimlerden olan Güven Açık, sektördeki 21 yıllık bilgi birikimi ve eğitimci kimliği ile artık Remacro Bünyesinde bizzat faaliyette bulunuyor.

Gayrimenkulde başarının ilk adımının doğru ofis ve doğru marka ile başlamak olduğu gerçeğiyle, bu alanda yeni faaliyette bulunmayı hedefleyen veya başlamış ama belirli nedenlerle başarı sağlayamamış danışmanlar için panzehir olacak bir markanın müjdesini de vermiş olayım. Yalnız; danışman seçimindeki en önemli kriterin “iyi insanlar çalışmak” olduğunu belirteyim.

Ben de Bir Remacro United Brokers Broker’ıyım

Gayrimenkul sektöründeki danışmanlık ve daha sonrasında haber/blog tecrübelerim ve dijital varlıklarım ile ben de bir Remacro Broker‘ı olduğumu mutlulukla belirtiyorum.

Gayrimenkul sektöründeki bütün bilgi talepleriniz ve gayrimenkul talepleriniz için benimle iletişim kurabilirsiniz.

Tarih:Gayrimenkul